شراب آموزش قانون آموزشی بهداشت بهداشتی

شراب: آموزش قانون آموزشی بهداشت بهداشتی نوجوانان وزارت کار وزارت کشور وزارت بهداشت

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری سرطان را ضربه فنی کردم / بازیگر سریال معمای شاه

بازیگر نقش دکتر مصدق در سریال «معمای شاه» می‌گوید: با عنایات خداوند، کمک پزشکان و دعاهای مردم عزیز، بیماری سرطان را ضربه فنی کردم. 

سرطان را ضربه فنی کردم / بازیگر سریال معمای شاه

بازیگر سریال معمای شاه :سرطان را ضربه فنی کردم

عبارات مهم : سریال

بازیگر نقش دکتر مصدق در سریال «معمای شاه» می گوید: با عنایات خداوند، کمک پزشکان و دعاهای مردم عزیز، بیماری سرطان را ضربه فنی کردم.

اصغر معینی صالح که روزهای سخت مبارزه با بیماری سرطان استخوان را پشت سر گذاشته و بهبودی کامل خود را به دست آورده هست، در گفت وگو با خبرنگار ایسنا آمادگی خود را جهت ادامه فعالیت های هنری اعلام کرد.

معینی صالح راجع به فعالیت های اخیر خود در عرصه فرهنگ و هنر گفت: به علت روند بیماری که طی کردم، کاری نپذیرفتم؛ چراکه نمی توانستم بازی کنم، ولی دو پیشنهاد جهت ایفای نقش داشتم. در این مدت مبتلا به سرطان استخوان بودم، ولی تمام مراحل درمانی را پشت سر گذاشتم و بیماری سرطان را از خود دور کردم و الان تندرست هستم و آمادگی مورد نیاز جهت ادامه کار هنری را دارم.

سرطان را ضربه فنی کردم / بازیگر سریال معمای شاه

این بازیگر از اینکه در مدت مبارزه با بیماری کمتر کسی جویای احوال او شده است هست، گله کرد و گفت: بسیاری از دوستانم از طریق صفحات مجازی احوالم را می پرسند. از میان دوستان سینما و تلویزیون فقط سعید سلطانی، عبدالرضا اکبری، محسن صادقی و حسین نورعلی سراغی از من گرفتند و با هم در ارتباط هستیم. انتظار داشتم دوستانی که در این سال ها با انها کار کردم، لااقل تلفنی به من می زدند و جویال حالم می شدند. امیدوارم هیچ کسی به این بیماری مبتلا نشود.

بازیگر نقش دکتر مصدق در سریال «معمای شاه» یادآور شد: در نهایت روزهای سخت بیماری ام گذشت و سرطان استخوان را هم ضربه فنی کردم. موهایم درآمده و کاملا تندرست و آماده هستم.

بازیگر نقش دکتر مصدق در سریال «معمای شاه» می‌گوید: با عنایات خداوند، کمک پزشکان و دعاهای مردم عزیز، بیماری سرطان را ضربه فنی کردم. 

به گزارش ایسنا، اصغر معینی صالح سه بار نقش دکتر مصدق را بازی ایفا کرده و نخستین کسی است که ایفاگر این نقش بود. او در فیلم «سال های خاکستری» نقش دکتر مصدق ایفا کرده بود. همچنین در سال ۱۳۸۴ در سریال «پدرخوانده» به نویسندگی و کارگردانی محمدرضا ورزی باز هم نقش دکتر مصدق را تجربه کرد.

معینی صالح جهت سومین بار نیز این نقش را در سریال تلویزیونی «معمای شاه» به نویسندگی و کارگردانی محمدرضا ورزی ایفا کرد.

واژه های کلیدی: سریال | آمادگی | بازیگر | بیماری | استخوان | معمای شاه | نویسندگی | مبارزه با سرطان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs