شراب آموزش قانون آموزشی بهداشت بهداشتی

شراب: آموزش قانون آموزشی بهداشت بهداشتی نوجوانان وزارت کار وزارت کشور وزارت بهداشت

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بازیکنان با چه زبانی بگویند در پرسپولیس می‌مانند؟ / گرشاسبی

سرپرست کلوب پرسپولیس با بیان بحث جدایی بازیکنان این تیم در آخر فصل به منظور حاشیه‌سازی مطرح می‌شود، گفت: بازیکنان با چه زبانی بگویند عاشق پرسپولیس هستند و می‌ما

بازیکنان با چه زبانی بگویند در پرسپولیس می‌مانند؟ / گرشاسبی

گرشاسبی: بازیکنان با چه زبانی بگویند در پرسپولیس می مانند؟

عبارات مهم : بازیکنان

سرپرست کلوب پرسپولیس با بیان بحث جدایی بازیکنان این تیم در آخر فصل به منظور حاشیه سازی مطرح می شود، گفت: بازیکنان با چه زبانی بگویند عاشق پرسپولیس هستند و می مانند؟

حمیدرضا گرشاسبی در گفتگو با مهر، به شرایط این روزهای پرسپولیس پرداخت و تاکید کرد که هیچ بازیکنی در آخر فصل از پرسپولیس جدا نمی شود. وی به خبر پیشنهاد کلوب های اروپایی و قطری به چند بازیکن پرسپولیس هم تصویر العمل نشان داد و گفت: تاکنون هیچ نامه رسمی به دست کلوب نرسیده است.

مشروح گفتگوی گرشاسبی در ذیل می آید:

بازیکنان با چه زبانی بگویند در پرسپولیس می‌مانند؟ / گرشاسبی

* با برد برابر صنعت نفت فاصله خود را با تیم های دیگر در بالای جدول حفظ کردید. چقدر امیدوار به حفظ این روند هستید؟

– حمیدرضا گرشاسبی: یکی از اهداف تیم ما این است که اول خوب بازی کند و سپس نتیجه بگیرد و فاصله اش را با سایر تیم ها زیاد کند. ما دنبال این هستیم که یک رکورد دیگر را به جا بگذاریم و آماده حضور در بازی های آسیایی شویم. باتوجه به بسته بودن پنجره نقل و انتقالات، ان شاءالله بتوانیم نتیجه های خوبی هم بگیریم.

سرپرست کلوب پرسپولیس با بیان بحث جدایی بازیکنان این تیم در آخر فصل به منظور حاشیه‌سازی مطرح می‌شود، گفت: بازیکنان با چه زبانی بگویند عاشق پرسپولیس هستند و می‌ما

* اکثر کارشناسان و مربیان لیگ برتر مدعی هستند پرسپولیس قهرمان لیگ برتر هست. آیا از دید سرپرست کلوب هم پرسپولیس قهرمان لیگ است؟

– به نظرم ما باید فقط به فکر بازی های خوب باشیم و اینکه با برد از زمین بیرون بیاییم. چندبار هم گفته ام که سریع است ادعایی جهت قهرمانی داشته باشیم ولو اینکه تمام کارشناسان این نظر را داشته باشند. ما باید به تمام رقبای خود و همچنین لیگ برتر احترام بگذاریم و آنها را تضعیف نکنیم. بنابراین تا آخرین روز با تمام قوا در لیگ مبارزه می کنیم.

* با جدایی مهدی طارمی از پرسپولیس این نگرانی وجود داشت که خط حمله تیم مثل قبل گلزنی نکند ولی علی علیپور به خوبی گلزنی می کند و حالا هم شانس اول عنوان آقای گلی است.

– با همدلی و هماهنگی که از پایین تا بالای کلوب و تیم حاکم هست، چیزی غیر از این انتظار نمی رود. بازیکنان روز به روز رشد می کنند و به سمت شکوفایی می روند. تفکر خوب برانکو هم نقش بسزایی در رشد استعدادهایی مثل علی علیپور و صادق محرمی ایفا می کند.یکی از برنامه های ما هم در آینده شناسایی استعدادها و فضا دادن به آنها جهت بازیکن سازی است.

بازیکنان با چه زبانی بگویند در پرسپولیس می‌مانند؟ / گرشاسبی

* باتوجه به اینکه پرسپولیس سال گذشته تا نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا هم پیش رفت، انتظارتان از این تیم در فصل تازه رقابتهای آسیایی چیست؟

– برنامه همین است که تیم خوب بازی کند و بازیکنان آنچه در توان دارند در زمین پیاده کنند. برد و پیروزی هم به دنبال بازی خوب می آید. کلوب دنبال حفظ این موقعیت و جایگاه است و از هواداران خواهش می کنم زیاد صبور باشند و به شایعات توجه نکنند.

* چه شایعاتی؟

سرپرست کلوب پرسپولیس با بیان بحث جدایی بازیکنان این تیم در آخر فصل به منظور حاشیه‌سازی مطرح می‌شود، گفت: بازیکنان با چه زبانی بگویند عاشق پرسپولیس هستند و می‌ما

– به عنوان مثال می گویند لیست بازیکنان جهت فصل بعد به مدیر کلوب تحویل داده شده است ولی کلوب اقدامی نکرده هست. چنین چیزی صحت ندارد. اینها شایعاتی است که می خواهند تیم پرسپولیس را دچار چالش کنند. ما خودمان به فکر و امانتدار هواداران هستیم. اگر نگویم دلسوزتر از هواداران ولی همپای آنها دنبال سرافرازی و افتخارآفرینی پرسپولیس هستیم. مدتهاست که صدای اعتراضی از بازیکنان و کادر فنی به گوش نمی رسد. اینها نشان از تلاش و پیگیری جهت حل موارد کلوب بوده است.

* مهمترین دغدغه کلوب پرسپولیس در شرایط فعلی چیست؟

– به جز بحث محرومیت از نقل و انتقالات، دغدغه خاصی نمی بینم. ما داریم همه سدها را بر می داریم و بزرگراه را هموار می کنیم. همرمان با کاری که در بخش اجرایی داریم، در بخش سازندگی هم در تلاش هستیم و دو استادیوم شهید کاظمی و درفشی فر را مجهز می کنیم تا به تیم های پایه هم بپردازیم. از سال آینده بحث تیم های پایه را به صورت جدی دنبال می کنیم.

بازیکنان با چه زبانی بگویند در پرسپولیس می‌مانند؟ / گرشاسبی

* در روزهای اخیر صحبت از پیشنهاد کلوب های اروپایی و قطری به چند بازیکن پرسپولیس از جمله محمد انصاری، صادق محرمی و وحید امیری انتشار یافته هست. آیا کلوب موافق جدایی بازیکنانش است؟

پرسپولیس تیم بزرگی است و هنگامی که با این فاصله نسبت به سایر تیم ها در صدر جدول قرار دارد، طبیعی است که نگاه ها به سمت بازیکنانش باشد ولی تا الان نامه ای جهت هیچ بازیکنی به کلوب نرسیده هست. باتوجه به بسته بودن پنجره نقل و انتقالات، خود بازیکنان هم مرام حرفه ای گری دارند که قراردادشان را تمدید کنند و این کار را می کنند. یک عده دنبال حاشیه سازی هستند و می گویند بازیکنان از پرسپولیس جدا می شوند که این کذب هست. بازیکنان باید به چه زبانی بگویند عاشق پرسپولیس هستند و می مانند؟ می دانم حاشیه سازان دنبال چه هستند. آنها می خواهند سرعت تیم را بگیرند ولی نمی توانند چون تیم پرسپولیس همدل و هماهنگ پیش می رود و ساز مخالفی هم نشنیده ایم.

* چقدر جهت پرسپولیس شانس قائل هستید که محرومیت از نقل و انتقالات تابستانی برداشته شود؟

– ما هنوز امید داریم بخصوص بعد از توافقی که با کلوب ریزه اسپور ترکیه داشتیم. بارها گفته ام امیدوارم فیفا کاسه داغتر از آش نشود. ما مشکلمان را با ریزه اسپور حل کردیم و پرهوادارترین تیم آسیا هستیم. از طرفی بخش عمده تعهداتمان را تا الان پرداخت کرده ایم و امیدواریم فیفا این نکات مثبت را ببیند.

* علی دایی هفته گذشته گفته بود مشکلاتش با پرسپولیس برطرف می شود ولی هنوز با کلوب جهت مطالباتش به یک نتیجه واحد نرسیده هست. آخرین اوضاع مذاکراتتان با علی دایی به کجا رسیده است؟

– هر چیزی که دایی گفته است درست است و همان است!

واژه های کلیدی: بازیکنان | پرسپولیس | لیست بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs